Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Reprosoustavy >

JAMO C 80 SUR

JAMO C 80 SUR

Cena produktu JAMO C 80 SUR není známa.

 

Popis produktu JAMO C 80 SUR: Vítejte do reality Pokud požadujete perfektní prostorový zvuk, zjistíte, že zadní reproduktory v podstatě vytvářejí rozptýlený zvuk. C 80 SUR umocňuje tento zážitek jako levý a pravý surround repr... > více informací


JAMO C 80 SUR - popis

nahoru

Vítejte do reality Pokud požadujete perfektní prostorový zvuk, zjistíte, že zadní reproduktory v podstatě vytvářejí rozptýlený zvuk. C 80 SUR umocňuje tento zážitek jako levý a pravý surround reproduktor k vytvoření dokonalé součinnosti s předními reproduktory. Pro zlepšení výkonu dipolární konstrukce vyvinulo Jamo jedinečný systém rozšířené odezvy basů (XBR – eXtended Bass Response) umožňující zadním reproduktorům C 80 SUR využívat to nejlepší z bipolárních a dipolárních konfi gurací. Při požadavku na diskrétnější řešení prostorového zvuku vyzařovaného zadními reproduktory zvažte použití jedinečného stropního prostorového reproduktoru SU6.521K4 z našeho instalačního programu, který dokonale spolupracuje např. s C 803 IW použitými jako přední reproduktory.

Výrobce Jamo
Typ Regálové

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu JAMO C 80 SUR užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gramofony nebo Rádia, Radiomagnetofony, Radiobudíky.

Nejlevnější JAMO C 80 SUR akční ceny - Levné JAMO C 80 SUR

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější JAMO C 80 SUR stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější JAMO C 80 SUR najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reprosoustavy.