Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Reprosoustavy >

BOSE L1 II

BOSE L1 II

Cena produktu BOSE L1 II není známa.

 

Popis produktu BOSE L1 II: Systém L1 model II set s jedním basovým modulem Postavíme-li vedle sebe běžný reproduktor a systém L1 model II nastavené tak, aby na vzdálenost jednoho metru produkovaly stejnou úroveň hlasitosti,... > více informací


BOSE L1 II - popis

nahoru

Systém L1 model II set s jedním basovým modulem Postavíme-li vedle sebe běžný reproduktor a systém L1 model II nastavené tak, aby na vzdálenost jednoho metru produkovaly stejnou úroveň hlasitosti, bude na vzdálenost deseti metrů intenzita zvuku konvenčního reproduktoru desetkrát nižší než u systému L1 model II. Přelomový model reproduktoru Cylindrical Radiator® vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí - jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků - s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu. Nově přichází spolu se systémem Model II technologie Articulated Array®, pomocí které dosáhnete vyváženějšího zvuku. Reproduktor obsahuje 24 vertikálně spojených měničů, které jsou přesně nasměrovány tak, aby produkovaly čistější vysoké kmitočty a rovnoměrnější zvuk v prostoru. I posluchači stojící na stranách si tak mohou vychutnat vyváženy zvuk včetně všech detailů. Přednosti výrobku Systémy L1 Model II jsou naše dosud nejlehčí a nejkompaktnější systémy pro hudebníky vůbec. Čtyři vysunovací nohy umožňují snadné sestavení a složení napájecí soupravy. Systémy mají zjednodušenou ovládací sekci; jediný linkový vstup lze použít pro nástroje, mikrofony, mixéry, laptopy, MP3 přehrávače či DVD systémy. Tyto lehčí systémy byly vytvořeny tak, aby dobře snášely přepravu po silnici. Reproduktor má pevnou vyztuženou mříž a každý z balíčků obsahuje čalouněné přepravní tašky pro hlavní komponenty. Jeho složení a rozložení trvá pouze minuty, nikoli hodiny. Vytváří široké, rovnoměrné zvukové pokrytí - jak na scéně, tak napříč hledištěm pro několik stovek diváků - s pouze malým úbytkem hlasitosti a kvality tónu. Systém L1 Model II posunul stejnoměrné pokrytí ještě dál e pomocí vlastní technologie Bose® Articulated Array®. Jednotlivé měniče v uskupení line array jsou střídavě mírně natočeny do stran, aby bylo jejich pokrytí co možná nejhladší a nejrovnoměrnější. I diváci na stranách si tak mohou užít čistého zvuku včetně všech jeho detailů. Redukuje nežádoucí dozvuky v místnosti. Odstraňuje nutnost použít běžné odposlechy, mixéry a zesilovače. Basový modul B1 je o poznání lehčí a menší než klasické basové aparáty, které jsou potřeba pro dosažení stejného výkonu. Na jednu napájecí soupravu lze připojit až dva basové moduly. Další dva pak lze do systému připojit volitelně pomocí rozšiřujícího basového balíčku PackLite®. Uživatelský manuál L1 Model II system v angličtině ke stažení ZDE. Uživatelský manuál B1 bass module v angličtině ke stažení ZDE. Pro další informace využijte telefon + 420 603 215 624 nebo email info@luxusni-elektronika.cz.

Výrobce Bose

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu BOSE L1 II užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Gramofony nebo Rádia, Radiomagnetofony, Radiobudíky.

Nejlevnější BOSE L1 II akční ceny - Levné BOSE L1 II

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější BOSE L1 II stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější BOSE L1 II najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reprosoustavy.