Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Reprosoustavy >

ADIN D2 +

ADIN D2 +

Cena produktu ADIN D2 + není známa.

 

Popis produktu ADIN D2 +: Unikátní zařízení, kombinující funkce vibračního reproduktoru , MP3 přehrávače a FM radio přijímače . Dodáváno včetně dálkového ovladače. Unikátní vibrační  reproduktor s prostorovým 360° zvuk...  Více informací


ADIN D2 + - popis

Unikátní zařízení, kombinující funkce vibračního reproduktoru , MP3 přehrávače a FM radio přijímače . Dodáváno včetně dálkového ovladače.

Unikátní vibrační  reproduktor s prostorovým 360° zvukem, který se mění podle povrchu, na kterém stojí. Dřevo, sklo, podlahy, kovový povrch - každý povrch jiný zvuk. Je malý a snadno přenosný – velmi praktický na cesty.    

- Funguje také na dálkové ovládání (součástí balení)

- Poskytuje FM rádio

- Podporuje TF karty

Specifikace:

- Li-ion baterie 3.7V, 600mAh

- Výstup - 5W

- Frekvenční rozmezí 80Hz-18kHz

Vibrační reproduktor  3v1 - (MP3 přehrávač, FM radio, reproduktor) "cestovatel" - unikátní technologie šíření zvuku do prostoru za pomoci podložky, na kterou přístroj postavíteve!  Sami si vyberete na jakém místě vám  hudba nejlépe zní. Budete příjemně překvapeni, jak tento malý kompaktní  "zázrak"  ozvučí prostor . Použijete ho jako reproduktor k vašim mobilním zařízením nebo i samostatně (po vloženíní microSD karty) , kde funguje jako přehrávač, případně FM radio.   Komfort používání výrazně  vylepšuje  dálkové ovládání, které je automaticky dodáváno k reproduktoru. 

Výrobce Adin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ADIN D2 + užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rádia nebo Gramofony, Radiomagnetofony, Zesilovače.