Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Reprosoustavy >

LOEWE TREMO CREAM

LOEWE TREMO CREAM

Cena produktu LOEWE TREMO CREAM není známa.

 

Popis produktu LOEWE TREMO CREAM: Tremo otevírá zcela nový svět pro zrak a sluch audiofilů. S revoluční materiálovou koncepcí. Díky individuálnímu jazyku formy. A použitím digitální technologie. Pyšnící se vynikajícím zpracováním,... > více informací


LOEWE TREMO CREAM - popis

nahoru

Tremo otevírá zcela nový svět pro zrak a sluch audiofilů. S revoluční materiálovou koncepcí. Díky individuálnímu jazyku formy. A použitím digitální technologie. Pyšnící se vynikajícím zpracováním, keramický materiál poprvé použitý u Tremo přeměňuje každou část v exkluzivní dílo. Akustické vlastnosti přírodního materiálu jsou také unikátní v tom, že nedovolují vznik nepříjemných vibrací. A díky silným basům subwooferu mohou satelity přenášet nejjemnější zvukové nuance s krystalickou čistotou. Vestavěné digitální výkonové zesilovače, samostatně schopné snadno zvládat ohromné změny v dynamice díky velké výkonové rezervě, zaručují perfektní podání. A pak je tu Loewe System Link, který může být použit pro dokonalé sladění všech funkcí. Tři barevná provedení a možnosti upevnění nechávají dostatečný prostor pro individuální kreativitu. Bez ohledu na to, pro jaký způsob umístění se rozhodnete, stylový design Tremo jej dělá jedním z miliónu - nejen z pohledu akustického, ale také vizuálního. Loewe systémy Domácího Kina. Prostorový zvuk je nejvíce přesvědčivý, pokud jsou všechny reprosoustavy v perfektní tonální harmonii. Z toho důvodu jsou aktivní reprosoustavy Loewe perfektním doplněním televizorě Loewe s vestavěnou rozšiřující sadou Dolby Digital. Reproduktory v televizoru přebírají funkci centrálního kanálu. Všechny televizory Loewe se šasi MediaPlus jsou ideální pro tento typ sestavy Domácího Kina - Výkon/hudební výkon: 50/65 W subwoofer - Příkon/hudební příkon: 30/40 W satelity - Digitální výkonové zesilovače - Ovládání intenzity basových kmitočtů +12 dB - Přepínač fáze - Hlavní vypínač - System Link - provedení kovově béžová Na obrázku jiná barevná varianta (platinová)

Výrobce Loewe

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu LOEWE TREMO CREAM užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rádia nebo Gramofony, Radiomagnetofony, Zesilovače.

Nejlevnější LOEWE TREMO CREAM akční ceny - Levné LOEWE TREMO CREAM

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější LOEWE TREMO CREAM stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější LOEWE TREMO CREAM najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reprosoustavy.