Kde jsem: Katalog > Audio, foto, kamery > Audio > Reprosoustavy >

JAMO C 80 SUB

JAMO C 80 SUB

Cena produktu JAMO C 80 SUB není známa.

 

Popis produktu JAMO C 80 SUB: Jak hluboko můžete jít? C 80 SUB je dopředu a dozadu směřující subwoofer využívající dva 254 mm basové reproduktory s hliníkovou membránou instalované v uzavřené skříňce. Srdcem této nízkofrekvenč... > více informací


JAMO C 80 SUB - popis

nahoru

Jak hluboko můžete jít? C 80 SUB je dopředu a dozadu směřující subwoofer využívající dva 254 mm basové reproduktory s hliníkovou membránou instalované v uzavřené skříňce. Srdcem této nízkofrekvenční elektrárny je 1800 W zesilovač v zapojení BASH®, který více než postačuje pro potřeby náročných milovníků hudby a všech, kteří se vážně zajímají o kvalitní reprodukci fi lmů. Pořízením C 80 SUB získáte nejen tradiční volby pro jemné doladění jeho výstupu jako jsou nastavení hlasitosti, fáze a dělícího kmitočtu, ale i boundary gain compensation (kompenzace zesílení místností) umožňující potlačení nežádoucích efektů zapříčiněných akustickými vlastnostmi poslechové místnosti při zvýrazněné reprodukci basů. Další technologií aplikovanou u C 80 SUB je technologie pohybové zpětné vazby (MFB), jejímž výsledkem je vysoce přesný a dynamický zvuk.

Výrobce Jamo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu JAMO C 80 SUB užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Rádia nebo Gramofony, Radiomagnetofony, Zesilovače.

Nejlevnější JAMO C 80 SUB akční ceny - Levné JAMO C 80 SUB

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější JAMO C 80 SUB stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější JAMO C 80 SUB najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Reprosoustavy.